Kontaktpersoner vid universiteten

Chalmers tekniska högskola
Anders Friberg
anders.friberg@chalmers.se

 

Luleå tekniska universitet
Anders Henriksson
anders.henriksson@ltu.se

 

Göteborgs universitet
Ulf Nilsson
ulf.nilsson@gu.se

 

Lunds universitet
Tina Trollås
tina.trollas@fs.lu.se

 

Handelshögskolan i Stockholm
Göran Lindqvist
goran.lindqvist@hhs.se

 

Mittuniversitetet
Niklas Bergman
Niklas.Bergman@miun.se

 

Karlstad universitet
Thomas Blom
thomas.blom@kau.se

 

Stockholms universitet
Leif Järlebark
leif.jarlebark@su.se

 

Karolinska Institutet
Nina Bandmann
nina.bandmann@ki.se

 

Sveriges lantbruksuniversitet
Niklas Nordquist
niklas.nordquist@slu.se

 

KTH
Arne Johansson
viktor@kth.se

 

Umeå universitet
Annett Wolf
annett.wolf@umu.se

 

Linköpings universitet
Per Dannetun
per.dannetun@liu.se

 

Uppsala universitet
Carolina Rydin
carolina.rydin@uadm.uu.se

 

Linnéuniversitetet
Kjärstin Hagman Boström
kjarstin.hagman@lnu.se

 

Örebro universitet
Miles Davies
miles.davies@oru.se